AnyGamble

11. 5. 2021
Video Poker

6 dôvodov, prečo vyskúšať video poker

Video poker sa môže pochváliť nízkou house edge, zaujímavú herné stratégií a navyše si môžete zahrať nespočetné množstvo jeho variantov. Video poker je jednou z hier, ktorú by ste mali rozhodne vyskúšať.

Keď dôjdete do časti kasína, ktorá je venovaná výherným automatom, video poker asi nebude vašou prvou voľbou. Ale to nevadí, nie ste prvý ani posledný. Toto privilégium totiž pripadá klasickým slotom, pretože tie ponúkajú veľmi vysoké jackpoty a ich hra je naozaj jednoduchá. Ale akonáhle vás prestanú hracie automaty baviť, začnete hľadať iný druh zábavy. A tým by mal byť video poker.

Pýtate sa prečo? My vám v dnešnom článku povieme hneď 6 dôvodov, prečo by ste mali túto skvelú, zábavnú a vzrušujúcu hru vyskúšať.

House edge je naozaj nízka

Kasíno sa vždy lepšie poráža na jeho vlastnej hre, ktorá má nízku house edge. A práve toto je jednou z najväčších predností a tiež lákadlom video pokeru. Niektoré jeho verzia vám totiž ponúknu takmer neexistujúci výhodu kasína. Napríklad najobľúbenejšie verzia tejto hry, Jacks or Better, má 99,54% priemernú návratnosť, čo znamená, že house edge je 0,46%.

Áno, máte pravdu. V kasíne nájdete niekoľko ďalších hier, u ktorých je výhoda kasína tiež tak nízka. Ak ale chcete využiť tieto podmienky na maximum, musíte sa

  1. naučiť základnú stratégiu pre danú hru
  2. nájsť full-pay hru, teda hru s najvyššími výplatami

Niektoré verzie sú výhodnejšie pre hráčov

Len veľmi málo hazardných hier vám ponúka túto možnosť a video poker je jednou z nich. Ale pozor. Nie každá verzia je výhodnejšie pre hráčov, vlastne nájdeme len tri full-pay verzie, a to:

  • Deuces Wild (100,8%)
  • Double Bonus (100,2%)
  • Double Double Bonus (100,1%)

Majte ale na pamäti, že tieto varianty hry sa len veľmi ťažko hľadajú. Pokiaľ ale budete mať šťastie, verte, že hráte najvýhodnejší hry vo svete hazardu.

Na video poker len so stratégiou

Niektorí ľudia hrajú hazardné hry len pre zábavu. Chcú si oddýchnuť, prísť na iné myšlienky a hazard je pre nich relax. Je tu ale aj skupina hráčov, ktorá sa chce s kasínom porovnávať a snaží sa ho poraziť. Zvlášť potom v prípade, keď majú tak ideálne podmienky. A práve video poker je pre druhú skupinu hráčov úplne ideálne hra. Jeho stratégia je totiž naozaj skvelá a máte vďaka nej ešte lepšie podmienky pre hranie. Ak sa ju rozhodnete naučiť, môžete využiť počítačových programov a softvérov, rovnako ako kníh a článkov, ktoré sú na internete voľne dostupné.

Môžete hrať video poker zadarmo

Rovnako ako väčšinu ostatných hier, aj video poker si môžete dnes zahrať v kasíne úplne zadarmo a teda bez rizika straty vlastných peňazí. A to hlavne vďaka online kasínam, ktoré ponúkajú možnosť hrať video poker vo free móde. Ak sa časom rozhodnete hrať za peniaze, nie je problém. Stačí si len do vášho obľúbeného online kasína poslať peniaze.

V tomto prípade ale pevne veríme, že ste poctivo trénovali pri hre zadarmo. Perfektné stratégii musíte mať dokonale zažitú. Každopádne, hra vo free móde je tiež dobrá pre skúšku rôznych variantov video pokeru.

Hra, u ktorej sa nemusíte báť

Ak ste nováčikom a idete do kasína prvýkrát, môže sa stať, že sa nebudete pri klasických stolných hier cítiť príjemne. Ste totiž obklopení skúsenými hráčmi, ktorí sledujú každý váš pohyb, stávku alebo štýl hrania. Aby ste sa týmto negatívnym pocitom vyhli, môžete najprv vyskúšať video poker. Ten sa hrá na hracom automate, u ktorého vás nebude nikto sledovať, nebude čakať na stávky ani na vaše rozhodnutie. Navyše nemusíte u video pokri dodržiavať žiadnu herné etiketu a na vaše stávky máte toľko času, koľko len potrebujete.

Video poker ponúka skvelé jackpoty

Jedným z dôvodov, prečo je video poker tak obľúbenou hrou je fakt, že ponúka veľké jackpoty. Za predpokladu, že stavíte 5 kreditov, je minimálna hodnota jackpotu 4000 kreditov. Ak budete hľadať, nájdete aj verzia s progresívnym jackpotom, ktorý sa môže vyšplhať až nad $ 1 milión. A to už stojí za to!

Či už dúfate v život meniace výhru, alebo si idete zahrať len pre zábavu, video poker je tou správnou voľbou. Ponúkne vám totiž všetko v jednom.

Pripomienky (0)
Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásení