AnyGamble

V AnyGamble poskytujeme tie najkvalitnejšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta online hazardu. Na jednom mieste získate nezaujaté, dôveryhodné, transparentné a úplné recenzie jednotlivých kasín. Okrem toho ponúkame k otestovaniu stovky výherných automatov a stolných hier, ktoré spustíte priamo v prehliadači. Všetky hry sú dostupné bez registrácie a úplne zadarmo.

Pretože dnes existujú doslova desiatky online kasín, vybrať si to správne z nich môže byť pomerne zložité. Pomôžeme vám zistiť, ktoré kasíno je bezpečné, aké ponúka alebo ako do nich vložiť a vybrať peniaze.

Ako nás možno kontaktovať:

e-mail: info@anygamble.com

Naše poslanie

V AnyGamble veríme, že gambling by mal byť predovšetkým zábavný a bezpečný pre všetkých hráčov, ktorí sa ho rozhodnú vyskúšať. Chceme tak každému nájsť pre neho to najlepšie možné kasíno. Ponúkame niekoľko možností, ako našim užívateľom zabezpečiť tie najlepšie služby a hráčsky zážitok:

Píšeme nezaujaté, pravdivé recenzie kasín, ktoré sme osobne vyskúšali.

Publikujeme stratégie, návody, novinky a užitočné aplikácie pre hráčov všetkých úrovní.

Bývali sme bonus Hunterov, preto vieme, čo musí správne kasíno mať. Sme hráči tak ako vy, takže čo je dôležité pre vás, je dôležité aj pre nás. Nejde len o bonusy a promo akcie, ale predovšetkým bezpečnosť, užívateľské prostredie včele so softvérom a hrami, ale aj o rýchlosť a prívetivosť pri výbere výhier a celkový hráčsky servis. Nikto nechce na svoje peniaze čakať dlho, my rozhodne nie.

Čo zohľadňujeme pri písaní recenzií?

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Než sa začneme akýmkoľvek kasínom zaoberať dôkladnejšie, vždy najskôr preveríme dôveryhodnosť webu. Pozeráme sa, aké a či vôbec má kasíno nejaké licencie, či je legálne a aké používa bezpečnosťou prvky na ochranu osobných údajov. Casino bez platnej licencie u nás nenájdete.

Vložíme peniaze

Rýchle, jednoduché a celkovo bezproblémové vklady sú absolútne zásadné pre každé kasíno, ktoré sa nakoniec rozhodneme odporučiť. Aby sme toto dokázali posúdiť, vložili sme do každého kasína, ktoré hodnotíme na AG naše vlastné peniaze. Používame najčastejšie Skrill, Neteller, alebo kreditnej karty. Tiež kontaktujeme zákaznícky servis a skúmame ich odpovede a celkovú nápomocnosť.

Hráme a vyberieme výhry

V každom kasíne si vyskúšame niekoľko rôznych hier za skutočné peniaze. Hodnotíme nielen, ako sú zábavné a graficky spracované, ale aj ich pravidlá a nastavenú house edge. Akonáhle si nejaké hry zahráme, ideme z nášho hráčskeho účtu vybrať peniaze. Čím rýchlejšie a jednoduchšie celkový proces je, tým lepšie nielen pre nás hráčov, ale aj pre samotné kasíno. Hodnotíme tiež celkový verifikačné proces a jeho rýchlosť.

Konečné hodnotenie

Konečné hodnotenie dostane každé kasíno, ktoré sa rozhodneme vyskúšať. Na záver oznámkuje aspekty, ktoré považujeme za dôležité a vy hneď vidíte slabá a silné miesta kasína. Recenzie pravidelne aktualizujeme a upravujeme podľa skúseností ostatných hráčov. Neznamená totiž, že ak kasíno bolo raz výborné, zostane to tak navždy.

Ponúkame: Pravdivá fakty a informácie, nezávislosť, platformu pre vaše názory a kritiku

Chceme: Kvalitu, fair play, transparentnosť