AnyGamble

Sprievodca pre online kasína

Čas čítania: 6 minut

Zahrajte si stovky hazardných hier z pohodlia vášho domova alebo kdekoľvek inde. Žiadna otváracia doba, žiadny dresscode a žiadne dochádzanie za obľúbenými hrami. Ruleta, baccarat, blackjack alebo najnovšie výherné automaty. To všetko nájdete na jednom mieste, a to vrátane živých hier so skutočnými dílermi.

Zahrať si v online casine je snáď ešte jednoduchšie, než si zahrať v kamennom kasíne. Nemusíte totiž ani vykročiť z izby, v ktorom sa práve nachádzate. Doslova na dosah ruky máte všetky výber hazardných hier tak široký, že o niektorých z nich ste dosť možno ani nepočuli. Tak vyzerajú moderné online kasína.

Vítame Vás v sekcii, ktorej hlavnou úlohou je ukázať Vám všetky podstatné kroky ako úspešne brázdiť vody online hazardu. Nemusíte mať žiadne skúsenosti s online kasínami, jediné čo stačí je pozorne čítať nasledujúce riadky.

Skôr ako prejdeme k samotnej registrácií či prevodu peňazí do kasína je dobre urobiť niekoľko prípravných krokov. Tým prvým je založenie bankového účtu bez ktorého sa takmer nezaobídete. Nezáleží na tom, ktorý bankový inštitút si zvolíte, ale odporúčame vybrať si ten, kde Vám ihneď po vytvorení účtu ponúknu embosovanú platobnú kartu (najlepšie VISA Classic). Tú neskôr môžete využiť pre náhly vklad nielen do kasín, ale hlavne do internetových peňaženiek u ktorých by sme mohli považovať registráciu za druhý, veľmi užitočný krok.

Ponúkajú sa hneď dve možnosti, Moneybookers a Neteller. Odporúčame vykonať registráciu a následný vklad na obe vymenované peňaženky už len z toho dôvodu, že každá z nich ponúka odlišné výhody a nevýhody. Keď k tomu pridáme embosovanú platobnú kartu nebude pre Vás žiadny problém poslať peniaze do akéhokoľvek online kasína behom pár sekúnd.

Tretím krokom a zároveň posledným by sme odporúčali založiť si novú e-mailovú schránku. Je je z toho dôvodu, že po registrácii do kasín budete mať zložku doručená pošta viac než slušne zaplnenú vďaka mnohým rôznym ponukám a akciám, ktoré drvivá väčšina kasín rozosiela práve pomocou elektronickej pošty.

Správny výber kasína

V internetovom svete existuje veľký počet kasín. Drvivá väčšina z nich sú solidné a majú svoju vysokú prestíž. Vynakladajú veľké úsilie a peniaze na to, aby boli Vaše financie v naprostom bezpečí. Keď k tomu pripočítame neustály dohľad nestranných inštitúcii, ktoré kontrolujú všetky aktivity online kasín (napr. výhernosť), tak sa nie je čoho báť. Všetky kasína uvedené na týchto stránkach sú naviac nami overené a niekoľkokrát odskúšané

Online kasína oproti kamenným majú jednu veľkú výhodu. Vďaka tomu, že nemusia vynakladať také finančné prostriedky na prevádzku kasína a taktiež vďaka obrovskej konkurencii, ktorá na poli internetového hazardu všeobecne panuje, ponúkajú vstupné bonusy alebo tzv. sign-up bonusy. V praxi sa jedná o peniaze, ktoré automaticky dostanete naviac k Vášmu prvému vkladu. Ich výška sa líši v závislosti od kasína.

Každé internetové kasíno si svoje bonusy chráni pred zneužitím (keby to tak nebolo, každý by si bonus mohol vybrať ihneď po vložení). Medzi hlavné podmienky patrí celková prestávkovaná čiastka, ktorá po splnení môže byť bez problémov vyplatená v podobe peňazí, ale aj spomenutého bonusu. Počet prestávkovaní (WR) je rôzny, môže to byť 10x ale aj 200x.

Pri výbere kasína je dobré sa zo začiatku riadiť hlavne nárokmi na plnenie bonusu než napr. výškou bonusu, čo znamená: WR; hry, na ktorých je možné WR odohrať a či nie je bonus sticky. Ďalšie nemenej dôležité informácie sú možnosti vkladu a výberu kasína alebo zákaznícka podpora.

Kde sa tieto informácie dozviem? Na našich stránkach alebo fóre alebo môžete navštíviť priamo stránky daného kasína, kde by mali byť všetky potrebné informácie uvedené priamo v podmienkach, aj keď ich vyhľadávanie môže byť veľmi pracné.

Zoznámte sa s pravidlami hier a softwareovými platformami

Ponuka hier v online kasíne mnohonásobne prevyšuje ponuku kamenného kasína. Niektoré softwareové platformy (napr. PlayTech) majú k dispozícii viac než 100 rôznych hier! Z tohto dôvodu odporúčame, aby ste sa aspoň zbežne zoznámili s niektorými najpopulárnejšími hrami ako sú blackjack, ruleta, craps (kocky) či baccarat.

Tu je zoznam tých najpoužívanejších softwareových platforiem v dnešnom svete online hazardu:

PlayTech
Vedúci hráč na trhu. Túto platformu využíva jednoznačne najväčší počet online kasín a bezohľadu k tomu majú na to svoje dôvody. Ide taktiež zároveň o najlepšiu platformu, ktorá koncovému hráčovi ponúka skutočne neobvyklý zážitok z hry. Výhodou je aj veľmi široká ponuka hier čítajúca viac než 100 rôznych titulov.

Boss Media
Ďalšia z obľúbených platforiem, obzvlášť populárna v europských kasínach (u nás sa dá na túto platformu naraziť napr. v stávkovej kancelárii a kasínu Sportingbet). Medzi hlavné prednosti patrí pekná grafika a slušná rýchlosť.

Microgaming
O platforme Microgaming sa často hovorí ako o najrýchlejšom hernom softwary, ktorý sa dá na internete nájsť. Táto platforma sa vyznačuje skvelou ponukou slotov (herných automatov).

Chartwell
Okrem klasických stiahnuteľných kasíno softwareov tu máme aj flash platformy. Jednou z najobľúbenejších je práve tá z dielne spoločnosti Chartwell na ktorú môžete naraziť napr. vo Victor Chandler Casine.

Akadémie

Sprievodca pre začiatočníkov
23. 10. 2018
bonus-casino-sticky Sprievodca pre začiatočníkov
24. 3. 2019
Ako fungujú sticky bonusy
Z dôvodu, že množstvo začínajúcich hráčov vie veľmi málo o sticky bonusoch a považujú ich za nevýhodné, sme sa rozhodli, že Vám tieto bonusy...
wagering-requirements Sprievodca pre začiatočníkov
1. 11. 2021
Wagering Requirements - čo sú to sádzacie požiadavky?
Bonusy v kasínach majú vždy jasne dané podmienky. Najčastejšie z nich sú takzvané Sádzacie požiadavky. Bez ich splnenie totiž bonus nevyberi...