AnyGamble

Ako vyhrať na hracích automatoch

Čas čítania: 4 minuty

Výherné automaty patria medzi najrozšírenejšie a najobľúbenejšie hazardné hry. Nájsť ich môžete prakticky v každej herni alebo kasíne. Preto sme pre vás pripravili článok s tipy na hracie automaty, vďaka ktorým si zlepšíte hru. Pozrite sa na najlepšie stratégie alebo si prečítajte, aké robia hráči automatov najväčšie chyby.

Ako hrať automaty - návod

Nižšie uvedený zoznam predstavuje všeobecný popis spôsobu hrania na výherných automatoch:

 • Pre zahájenie hry kliknite na ikonu "Insert Money" (vhodiť peniaze).
 • Stávku učiňte pomocou výberu kreditov v ponúkaných hodnotách. Ľavá strana automatu obvykle umožňuje upraviť výšku stávky.
 • Pozrite sa na stav svojich financií v políčku kreditov.
 • Vsadiť maximálnu čiastku môžete pomocou ikony "Bet Max" (staviť maximum).
 • Pokiaľ nechcete staviť maximálnu čiastku môžete po stávke jednotlivých kreditov kliknúť na ikonu "Bet One" (vsadiť jeden).
 • Ak získate výhernú kombináciu môžete sa pozrieť na vyššie vyplatené čiastky v tabuľke výher. Pre kontrolu vyhranej čiastky kliknite na ikonu "Winner Paid" (výplata výhry).
 • V priebehu hrania určitej hry je možné prejsť k inému automatu. Ak chcete skúsiť šťastie inde, kliknite na tlačítko "Switch Machine" (zmeniť automat).

Herné funkcie a bonusy online automatov

Neoddeliteľnou súčasťou moderných online hracích automatov sú špeciálne herné funkcie a bonusy, ktoré majú spestriť hru a prihodiť vám nejakú tú extra korunu do bankrollu. Hoci je rad automatov úplne unikátnych, existuje sada prvkov, s ktorými sa stretnete u väčšiny hier.

Wild symboly

Najvyužívanejším herným prvkom u automatov sú takzvané Wild symboly. Tieto znaky nahrádzajú všetky ostatné symboly a vytvára tak dodatočné výherné línie. Práve u tých Wild potom možno nájsť najviac inovácií. Tieto substitúty potom môžu putovať s každým otočením po valcoch alebo môžu naopak zostať pripnuté na jednom mieste po niekoľko toček. Možno sa tiež stretnúť s tým, že sa o kompenzačné symbolmi rozšíri na celú výšku valca alebo sú výhry s nimi násobené koeficientom.

Scatter symboly

Tiež s takzvanými scatter symbolmi sa môžete stretnúť veľmi často. Ide o znaky, ktorých môže spravidla objaviť na valcoch i 5, a pritom vypláca výhry, aj keď sa nie sú zoskupené vo výhernej línii. Často potom aktivujú aj ďalšie herné prvky, ako napríklad voľné roztočenie alebo pick-and-win bonus.

Voľné roztočení

Ako iste tušíte, voľné roztočenie sú hry, za ktoré sa vám nebudú odpočítavať kredity. Výhry sú však skutočné. Tieto točenie zadarmo sú najčastejšie aktivované za špeciálne symboly alebo vyššie zmieňované scatter znaky.

Pick-and-win (Vyber a vyhraj)

Po aktivácii tohto typu bonusu získa hráč výherných automatov na výber z niekoľko niekoľkých možností. Graficky to môžu byť truhlice s pokladom, dvere alebo čokoľvek iného. Každý z týchto výberov potom ukrýva výhry alebo ďalšie benefity. Rovnako ako u voľných roztočení, i Pick-and-Win najčastejšie spúšťa 3 a viac scatter symbolov.

Kaskádové valce

Takzvané kaskádové valce sú jedným z najnovších herných prvkov u online automatov a zatiaľ ich ponúka len pár hier. Akonáhle je utvorená výherné línie, sú aktívne symboly odstránené z herného poľa a sú nahradené ďalšími náhodnými znakmi. Hráč tak získa ďalšiu možnosť vyhrať.

Gamble

Funkcia Gamble je naopak jedna z najstarších a poznajú ju aj milovníci klasických mechanických automatov. Ak automatu ponúka možnosť gamble, majú hráči možnosť zdvojnásobiť alebo aj štvornásobne zvýšiť výhru, tak že uhádne napríklad kartu alebo farbu.

Najlepšie hry na automatoch zadarmo

Tipy a triky pre hracie automaty

Hranie výherných automatov a slotov nie je nič viac, než len hodenie mince do mašiny a stlačenie tlačidla, alebo vsádzanie virtuálnych mincí pri hraní slotov na internete. Napriek tomu výherné automaty patria k najobľúbenejšej hre a to nielen v online svete, ale tiež v skutočných kasínach. Tu je niekoľko pomôcok na výherné automaty, aby hra bola čo najzábavnejšia.

1. Nájdite si automat s najvyššou návratnosťou

Veľmi známy hráč kociek, Frank Scoblete, v jednej zo svojich kníh popisuje stretnutie so svojim hráčskym guru, legendou známou ako The Captain. Ten mu pri jednom z ich prvých stretnutí dáva dobrú radu: „Nehraj hry s vysokou výhodou kasína. Ponúkajú síce vyššie výplatné pomery, ale v dlhom období rozhodne prídeš o viac peňazí.“

Tejto rady by sa mali držať aj hráči automatov. Každý online automat ponúka inú návratnosť, ktorá sa označuje anglickou skratkou RTP (return to player). Čím vyššie je RTP, tým viac minimalizujete svoje prehry. Obzvlášť to platí pre hráčov, ktorí sa k automatom vracajú často.

RTP nájdete pri všetkých automatov v informáciách o danej hre. Väčšina online automatov má návratnosť okolo 96 %. Hry s nižšou návratnosťou by ste ideálne nemali hrať.

2. Ak sa vám to oplatí, hrajte za maximálnu stávku

Výška stávky by sa mala vždy odvíjať predovšetkým od výšky vášho celkového bankrollu. Pri väčšine automatov si môžete nastaviť výšku stávky, takže tu problém nie je. Otázkou však zostáva, či by ste mali hrať za maximálnu stávku.

Vzhľadom na negatívne očakávanie hranie za vyššie stávky iba rýchlejšie čerpá vaše finančné prostriedky. Na druhej strane, v niektorých situáciách môže byť hranie za viac peňazí výhodnejšie. A to konkrétne v tom prípade, keď vám hra za vysoké stávky odomyká ďalšie funkcie alebo progresívne navyšuje výplatné pomery za jednotlivé výherné línie.

V prvej rade vás určite napadnú automaty s jackpotmi. Pri väčšine takýchto hier sú jackpoty dostupné iba hráčom, ktorý hrajú za maximálnu stávku. V takomto prípade je vždy lepšie vsádzať maximálnu stávku, pretože inak iba budujete jackpot pre iných hráčov a vy sami nemáte šancu ho vyhrať. Pokiaľ vám bankroll dovoľuje hrať za maximálnu stávku, mali by ste to urobiť. Ak to možné nie je, radšej si vyberte iný automat z ponuky kasín.

Ako sme už písali, vyššia stávka môže taktiež odomykať bonusové funkcie, ako napríklad multiplikátor pri wild symboloch a mnohé iné. Aktivácia týchto prvkov spravidla priaznivo ovplyvňuje návratnosť automatov a je vhodné ich nechať zapnuté, aj keď vás bude každé zatočenie stáť viac peňazí.

3. Využite comp body a akcie kasína

To, že využívanie propagačných akcií kasína, je vo všeobecnosti považované za samozrejmosť. Nižšie vám na príklade ukážeme, ako môže využitie comp bodov, ktoré hráč získava hrou, reálne navýšiť návratnosť všetkých hier.

Príklad: Za každých vsadených 5 eur získa hráč 1 bod, pričom 100 bodov si môže vymeniť za 1 euro. Za každých vsadených 500 eur si teda môže vybrať 1 euro v hotovosti. Jednoduchým výpočtom je možné zistiť, že za každé vsadené euro sa hráčovi vráti 0,002 eur, vďaka čomu návratnosť automatov stúpne o 0,2 %. Nie je to síce veľa, ale pri hazardných hrách sa počíta každá desatinka percenta.

3. Preskúmajte prostredie

Živé kasína majú doslova tisíce automatov, Nie všetky sú rovnaké. Automaty môžu mať rôzne symboly, počet výherných radov, mince, ktoré akceptujú a tiež napríklad typ mini-bonusu alebo jackpotu. Venujte chvíľku času a nájdite taký automat, ktorý sa vám bude páčiť najviac – možno si pri ňom chvíľu posedíte.

Online kasína disponujú ešte rozmanitejšou ponukou. Dokonca sú tu také online automaty s príbehom, ktorý môžete dokončiť, keď hráte hru. Pozrite sa na rôzne onlina kasína a ich ponuku výherných automatov. Možno budete ohromený, čo všetko sa dá nájsť.

4. Hľadajte „Progressive sloty“

Progressive sloty sú tie, ktoré zhromažďujú obrovské jackpoty od mnohých hráčov z viacerých rôznych automatov. Jackpot rastie stále až do tej doby, pokým ho niekto nevyhrá. Niekedy Jackpot môže byť tak obrovský, že z mašinky, do ktorej hádžete peniaze, môže byť naraz hra s „pozitívnym očakávaním“, a nie iba hra, kde vždy z dlhodobého hľadiska prehráte. Ak máte radi sloty, informujte sa o super veľkých jackpotoch v rôznych kasínach.

5. Zaznamenávajte si vašu hru

Je veľmi jednoduché proste kŕmiť mašinu, bez toho aby ste si uvedomovali, kde vlastne ste, až do tej doby, pokým všetko prehráte. Nastavte číslo výhry a číslo prehry a držte sa jej. Po celú dobu hry sa pozerajte, ako blízko alebo naopak ďaleko ste od vášho cieľa.

Stratégie pre hracie automaty

Hracie automaty sú hrou o šťastí snáď najviac zo všetkých kasíno hier, na ktoré môžete naraziť. Nemôžete v žiadnom prípade predpovedať, ako sa bude vyvíjať ďalšia otáčka. Na tých najväčších mašinách máme v súčasnosti viac než sto symbolov, napriek tomu sa stále dookola objavuje celá rada rôznych nadšencov, ktorí sa snažia pravidelnosť v systémoch slotov objaviť. Práve od nich sa potom objavuje väčšina „stopercentných“ stratégií na hracie automaty. Faktom ale je, že sloty nemajú pamäť a každá hra je založená čisto na náhode. Jedinou správnou stratégiou je teda hrať a držať sa niekoľkých pravidiel, ktoré vám pomôžu hrať lepšie. Nie sú však založené úplne tak na systémoch a štatistikách z hracích automatov, ale na to iste prídete sami.

Vyberajte len tie najlepšie výherné automaty

Prvé pravidlo je, že chcete za každých okolností hrať na výherných automatoch, ktoré vyplácajú minimálne 95% z výhry. Samozrejme je najlepšie nájsť tie sloty – v tomto smere – najlepšie a najvýhodnejšie. Pod 95% by ste však nikdy ísť nemali. Čím lepšie sloty nájdete, tým viac vyhráte. Je to jednoduché.

Mali by ste si zistiť čo najviac o pravdepodobnosti určitých kombinácií slotov. Predsa len máte trochu väčšiu šancu pri niektorej skupine kombinácií, než pri iných a je dobré sa zamerať práve na ne. Zároveň je dobré si hľadať a strážiť hodnotu stávky max bet.

Stratégie pre automaty ELK

Vývojárska firma ELK, ktorá okrem iného vyrába aj online automaty, sa rozhodla niekoľko z nich vložiť priamo do svojich automatov. Detailne ich popíšeme nižšie.

Leveler – výška stávky vzrastie o 2 úrovne po každých piatich po sebe idúcich prehrách. Pri víťazstve sa stávka vracia na pôvodnú úroveň.

finty hrací automaty

Booster – vyška stávky vzrastie o 1 úroveň po každej prehre, až kým nestúpne o 4 úrovne. Pri výhre sa stávka vracia na pôvodnú úroveň.

finty hrací automaty

Jumper – systém Jumper je pravým opakom vyššie uvedeného Boosteru. Stávka sa zvyšuje o jednu úroveň pri každej výhre, až kým nestúpne o 4 úrovne. Každá prehra vracia stávku na pôvodnú výšku.

finty hrací automaty

Stávkové systémy si môžete zdarma vyskúšať na automate Taco Brothers (odkaz vás prenesie na českú verziu našej stránky).

Nejedná sa o preverené systémy a samotní výrobcovia hier v informáciách o svojich automatoch priznávajú, že výber jednotlivej stratégie nemá vplyv na návratnosť automatu. Stratégiu je možné navoliť priamo v menu hry, takže už hráči nemusia po každom otočení upravovať výšku stávky, čo je výhodou aj nevýhodou súčasne. Náročnosť tohto systému je síce menšia, no na druhú stranu zmena stávky pri každom otočení výrazne zníži počet odohraných kôl, čo pri zápornej očakávanej hodnote, ktorú výherné automaty majú, zníži taktiež množstvo prehraných peňazí.

Zmena návratnosti pri aktivácií herných prvkov

Podobne, ako počítači kariet pri blackjacku, môžu hráči automatov meniť výšku stávky podľa návratnosti pre hráča. Nie pri všetkých automatoch je RTP fixná. Môže ju ovplyvňovať napríklad výška progresívneho jackpotu alebo aktivácia niektorých herných prvkov, ako je tomu napríklad pri vybraných hrách od spoločnosti NextGen.

Jeden z takýchto automatov je Spin Sorceress, ktorý ponúka možnosť aktivovať a postupne navyšovať násobiteľ výhier z wild symbolov. Ako sa zvyšuje násobiteľ výhier, zvyšuje sa aj teoretická návratnosť pre hráča. S vyššou teoretickou návratnosťou je potom logické hrať za vyššiu stávku, no je potrebné zohľadniť aj výšku bankrollu. Pri maximálnom využití násobiteľu je totiž výška stávky násobená číslom 500, a teda 95 % výherných línií, ktoré nebudú obsahovať wild symbol, budú falošné výhry, teda také, ktoré nedokážu pokryť výšku stávky za dané kolo.

Zmieňovali sme taktiež to, že sa teoretická návratnosť pre hráčov mení s výškou progresívneho jackpotu. Tu dokonca platí, že pokiaľ je jackpot dostatočne vysoký, presahuje návratnosť magickú hodnotu 100 %. A pretože je možné o jackpot spravidla hrať iba v prípade, že sa hrá za maximálnu stávku, pri týchto automatoch sa takáto hra javí ako optimálna stratégia. Je potrebné však, opäť, zohľadniť výšku bankrollu.

Stratégia podľa smerodajnej odchýlky

Niekedy sa taktiež môžete stretnúť so stratégiami podľa smerodajnej odchýlky. Pri tomto systéme sa najprv vypočíta priemerný počet zatočení medzi jednotlivými výhrami. Potom sa vždy odohrá príslušný počet zatočení za minimálnu čiastku a na zatočenie, na ktoré pripadá podľa vypočítaného priemeru výhra, sa vsadí maximálna čiastka. Niekedy sa taktiež odporúča vsádzať maximálnu čiastku aj na dve alebo tri zatočenia pred a za priemerom.

Príklad:

Povedzme, že sme odohrali 265 otočiek na automate, z ktorých bolo 25 výherných. Jednoduchým prepočtom tak získame priemer 10,6 (265/25), ktorý zaokrúhlime na 11. Následne budeme každé 9., 10., 11., 12. a 13. zatočenie hrať za maximálnu stávku.

Poradie zatočení Stávka
1. min.
2. min.
3. min.
4. min.
5. min.
6. min.
7. min.
8. min.
10. max.
9. max.
12. max.
13. max.
14. min.
15. min.
16. min.
17. min.
18. min.
19. min.
20. max.
21. max.
22. max.
23. max.
24. max.
25. min.
26. min.
27. min.
28. min.
29. min.
30. min.
31. max.
32. max.
33. max.
34. max.
35. max.

Ako hrať turnaja v automatoch

Všetky turnaje v automatoch fungujú veľmi podobne, ako napríklad turnaje v blackjacku či pokri. Online kasíno vyhlási termín, v ktorom bude turnaj prebiehať a automat (prípadné viaceré automaty) na ktorom sa bude hrať. Nemôžete však iba rovno začať hrať. Do takýchto turnajov je nutná registrácia, aby sa ich zúčastnili naozaj iba tí ľudia, ktorí si chcú zmerať svoje schopnosti a šťastenu so svojimi protivníkmi. Môže sa jednať aj o tzv. Sit-and-Go turnaje, ktoré automatický začnú po prihlásení dostatočného množstva účastníkov.

Druhým krokom je vstup do turnaja, ktorý môže byť buď platený, alebo zdarma. S výškou vstupného poplatku samozrejme súvisí aj celkový prize pool, teda to, o čo sa v turnaji hrá. Nemôžete očakávať, že v bezplatnom turnaji budete hrať o závratné sumy, no aj zadarmo sa vám môže vo výnimočných prípadoch podariť vyhrať až niekoľko tisíc eur. V prípade platených turnajov sú samozrejme prize pooly vyššie a bojovať o ne môžete väčšinou už za pár eur.

Keď ste už zaregistrovaní do turnaja a zaplatili ste vstupný poplatok, môžete začať hrať. Vašim cieľom je nahrať viac ako ostatní hráči. Pokiaľ váš bankroll klesne na nulu a nemáte už možnosť dokúpiť si žetóny, končíte. Existuje viacero typov turnajov, avšak klasický je scenár, že po skončení časovej doby určenej na hranie, sú jednoducho porovnané zostatky jednotlivých hráčov a podľa nich zostavený rebríček. Ďalším spôsobom je použitie tzv. Win boxu, teda sčítania všetkých výhier bez ohľadu na konečný zostatok na účte.

Napríklad – vstup do turnaja s 3 000 žetónmi, 6 spinov

Spiny Stávka Výhra Bankroll Win Box
0. 0 0 3 000 0
1. 75 0 2 925 0
2. 75 250 3 100 250
3. 75 25 3050 275
4. 75 100 3 075 375
5. 75 0 3 000 375
6. 75 0 2 925 375

Výhody a nevýhody online automatových turnajov

Turnaje v online automatoch majú mnoho výhod, no samozrejme aj zopár nevýhod. Je vhodné mať pred zapísaním sa do turnaja tieto informácie pred očami a myslieť na ne. V našom prípade sa jedná skôr o obecné benefity alebo negatíva. Konkrétne situácie samozrejme záležia na mnohých premenných a záleží na vás, akú možnosť si zvolíte. Nemali by ste zabudnúť na VIP status hráča a samozrejme ani na to, že počas turnaja budete musieť často hrať iba jeden konkrétny slot.

Výhody:

 • Máte vyššiu šancu na výhru (šanca na výhru v turnaji je vyššia, ako šanca na výhru jackpotu, no výplatné pomery automatu ostávajú rovnaké).
 • Presne viete, koľko môžete maximálne prehrať.
 • Máte možnosť vyhrať vysoké výhry za malý vstupný poplatok alebo úplne zdarma.
 • VIP status (pokiaľ ho máte) vám môže zaručiť voľné vstupy na turnaje.

Nevýhody:

 • Musíte hrať rýchlo.
 • Vysoko pravdepodobne si nebudete môcť zahrať na svojom obľúbenom automate.
 • Pokiaľ vyhráte jackpot, nebudete si ho môcť nechať (takmer určite sa však v turnaji umiestnite na prvom mieste).
 • Turnaj môžete hrať iba počas presne stanovenom časovom intervale.

Optimálna stratégie pre turnaje v online hracích automatoch

Keďže v online automatoch nedokážete nijako ovplyvniť house edge, závisí výsledok turnaja hlavne na šťastí jednotlivých hráčov. Existujú však nejaké tipy, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť svoje šance na výhru.

Vždy hrajte za maximálnu stávku

Hry za vyššie stávky vám často dávajú lepšie výplatné pomery. Hlavne sa vďaka maximálnej stávke môžete kvalifikovať do hry o jackpot.

Príliš sa nezaujímajte, koľko ste jednotlivými spinmi vyhrali

Hlavne pri hrách s Win boxami sa zaujímajte iba o celkové skóre. Individuálne výhry nie sú až tak významné. Musíte hrať čo najrýchlejšie.

Bonusovými kolami sa preklikajte čo najrýchlejšie

V turnajoch vás tlačí hlavne čas, bonusové hry či voľné zatočenia vás môžu vo veľkej miere zdržať. Čo najviac ich urýchlite.

Urobte si na turnaj čas

Nemá cenu začínať 5-minútový turnaj 2 minúty pred jeho skončnením.

Možnosť pokračovania v hre

Niektoré z turnajov vám dajú možnosť pokračovať v hre aj keď vypršal časový limit individuálneho kola. To vás však takmer určite bude stáť skutočné peniaze, a to aj vo free turnajoch. Pokiaľ chcete vyhrať, niekedy bude nutné pokračovať v hre za peniaze. Musíte totiž počítať s tým, že vaši súperi tak učinia.

Taktiež však platí, že túto možnosť použite iba v prípade, že ste si istí, že to za to stojí. Môže sa totiž stáť, že počas hry za peniaze iba zvýšite náskok nad hráčom pod vami, čo vám nijako nepomôže.

S hraním pár minút počkajte

Aj keď sa v turnajoch počíta každá sekunda, niekedy môže byť lepšie zopár minút počkať. Hlavne pri väčších turnajoch, keď začínajú hrať všetci hráči súčasne, nestíhajú servery spracovávať všetky požiadavky a otočenie môže trvať aj niekoľko sekúnd. Pokiaľ má vaša turnajová hra trvať 5 minút, je lepšie počkať aspoň 10 minút od začiatku turnaja a odohrať svoje 5-minútové kolo s menším počtom hráčov. Budete potom síce mať menej času na prípadné platené pokračovanie hry, no aspoň v základnom kole odohráte viacej spinov.

Najväčšie mýty hráčov hracích automatov

Ak hľadáte Informácie o výherných automatoch, narazíte počas pátrania na radu mýtov neprávd ohľadom tejto obľúbenej on-line zábavy.

Mýtus číslo 1: Už musím vyhrať, pretože automat doteraz skoro nevyplácal.

Keďže sú výherné automaty náhodné, je pravdepodobnosť výhry alebo prehry v každom kole úplne rovnaká. Ak je teda šanca na výhru 50 ku 1, bude 50 ku 1 v každom kole. Nemyslite si teda, že si vezmete do kasína balík peňazí a na automatoch ho rozmnožíte. To naozaj nie.

Mýtus číslo 2: Nové automaty sú v kasíne vždy nastavené na vysoké výplaty, aby prilákali čo najviac ľudí.

Pravdepodobne nie. Nové automaty sú vždy centrom pozornosti väčšiny hráčov. Je to predsa nový, vzrušujúci a veľmi strhujúce stroj, takže ďalšiu propagáciu asi nepotrebujú. Neexistuje žiadny dôkaz, ako sú stroje na začiatku nastavené. To záleží na prevádzkovateľoch daného kasína. A je veľmi nepravdepodobné, že by kasína nastavovali svoje nové automaty na prehry.

Mýtus číslo 3: Výhra na automate je len prosté šťastie.

To nie je tak úplne pravda. Ak vezmeme do úvahy aj video poker, odrazí sa hra na možných výhrach a ich veľkosti. Keď si vyberiete stroj s vysokou návratnosťou, budete vyhrávať viac, ak s nízkou, výhry budú menšie. Ešte sa zastavte pri čísle 10. Tu sa dozviete viac informácií o strojoch, ktoré môžete ovplyvniť.

Mýtus číslo 4: Nové hracie automaty prinášajú hráčom viac možností.

Hráči výherných automatov sú vrtkaví ľudia a ak si myslia, že pri hre už strácajú veľa, od automatu odchádzajú a idú hľadať iný, výhodnejší stroj. A kasíno to veľmi dobre vie. Preto často menia výherné automaty, aby títo ľudia boli spokojní a aj naďalej chodili do ich podniku.

Mýtus číslo 5: Ak hráte bonusovú hru, ako napríklad pri stroji Wheel of Fortune, je pravdepodobnosť každého kola rovnaká.

Minimálne to tak vyzerá, ale skutočnosť je inde. Hry nie sú rovnaké. Toto koleso nie je mechanické, ale je riadené počítačom. Výherné kombinácie sú vyberané pomocou RNG. Takže niečo, čo vyzerá na prvý pohľad ako situácia 1 ku 20 je v skutočnosti 1 ku 20000.

Mýtus číslo 6: Kasína nemajú záujem o „malých hráčov“

Ak budete hrať aj štvrtákove výherné automaty, budete pre kasíno stále low-roller. Dajte ale tri štvrtáky každých päť sekúnd a za hodinu presádzate $ 540. Hrajte štyri hodiny a v kasíne ste riskovali celkom $ 2160. Ak takú sumu necháte v kamennom kasíne, dostanete určite množstvo výhod. Trebárs zľavu na ubytovanie, stravovanie a ďalšie špeciálne ponuky.

Bonusy
0xBet casino
30 ROZTOČENÍ ZADARMO BEZ VKLADU
Kód sa nevyžaduje
Boomerang casino
100 % až 500 €
Kód sa nevyžaduje
FgFox casino
50 % až 300 €
Kód sa nevyžaduje
FgFox casino
100 % až 100 €
Kód sa nevyžaduje

Akadémie

dovednodstni-anygamble Výherné automaty
16. 3. 2017
Prvé automaty, v ktorých je výhra ovplyvnená schopnosťami
Môžete zabudnúť na klasické valce a generátor náhodných čísel. V Amerike bola predstavená prvá generácia výherných prístrojov, ktorá má pril...
vyhry-na-automatoch-anyg Výherné automaty
16. 3. 2017
Aké symboly najviac ovplyvňujú výhru?
V nasledujúcom článku nájdete presne a jednoducho spracované reálne pozorovanie funkcií automatu.
vyhry-na-automatoch-anyg Výherné automaty
1. 8. 2017
Výherné automaty - porovnanie výhod Online vs. Naživo
Ktorá alternatíva je lepšia? Je kvôli hre lepšie zájsť do nejakého kasína, reštaurácie alebo nejakej krčmy poblíž, či je lepšie vyskúšať hra...