AnyGamble

Človeče, nehnevaj sa, prší, kocky. Obľúbené detské hry dnešných štyridsiatnikov. Ruleta, poker a opäť kocky – tri najobľúbenejšie hry rovnakých štyridsiatnikov v on-line kasínach. Na prvý pohľad vyzerajú kocky v kasíne neprístupne – hrací plán sa podobá rulete, neznáme pojmy, nejasný priebeh hry. Neskúsený hráč sa radšej ani nepustí do hry. Robí chybu.

Na začiatku každej hry shooter (strelec) hodí dve kocky, ešte predtým ale hráči uzatvoria stávky na pass line alebo don´t pass line, teda na to, či súčet bude 7 alebo 11 (pass line a okamžitá výhra) alebo 2 a 3 (don´t pass line a opäť okamžitá výhra). Ak padne číslo 12, príde k remíze a stávky sa vracajú. Ak padnú iné čísla, pokračuje sa ďalším kolom. Ako v ňom hrať? Podrobné pravidlá kociek nájdete na samostatnej stránke.

Rovnako ako ruleta alebo blackjack sú kocky hrou, v ktorej majú rozhodujúce slovo náhoda a šťastie. To ale neznamená, že neexistujú stratégie, ktoré pravdepodobnosť výhry nemôžu zvýšiť. Najlepšia stratégia je... naučiť sa pravidlá a dostať ich pod kožu. V prípade kociek to platí viac než v kartách, tu peniaze ubúdajú oveľa rýchlejšie.

Druhá rada? Vsádzajte na pass line alebo na konkrétne čísla. Túto efektívnu stratégiu veľa ľudí (predovšetkým) začiatočníkov s úspechom používa.

 

Stůl na kocky

 

Ako poraziť kasíno v kockách

Aby ste mohli poraziť kasíno, alebo mali na to aspoň šancu, musíte poznať tri dôležité veci. Tou prvou je znalosť hry a jej pravidiel. Na druhom mieste je bankroll a jeho správny manažment. Ale to sa netýka len kociek, takže ak pravidelne hráte niektoré z hazardných hier, iste ste s touto problematikou oboznámení. Posledná vec sa tiež využíva pri každej hazardné hry. Ide o to, aby ste si stanovili limit vašich prehier.

Akonáhle sa postavíte k stolu s kockami, alebo zapnete online kasíno a pustíte kocky, môžete začať pokojne hrať. A že máte možností. U kociek existujú desiatky možných stávok. Je ale veľmi dôležité, aby ste si vždy vyberali len stávky, ktoré majú nízku hodnotu house edge. V mnohých prípadoch môžete nájsť stávku s výhodou kasína, ktorá sa pohybuje pod hranicou 1%. A to sú presne stávky, po ktorých by ste sa mali pozerať.

Ak sa ešte len učíte hru a nechce sa vám tráviť hodiny hraním za imaginárny peniaze, odporúčame si vybrať stávky pass alebo Nechcem pass line a vsádzať je za minimálny stávky. Po prvom hode kockou túto stávku maximálnu možnú podporu.

Toto je najlepší možný spôsob, ako hrať kocky. A aj keď hráte za minimálne stávky, môžete po svojom prvom hode stávku podporiť, a to 3x až 10x (v niektorých kasínach dokonca i viac). Ide o takzvané odds, ktoré podporia vašu pôvodnú stávku a hlavne nemajú house edge.

Populárné stratégie pre kocky

Kocky sú hrou o šťastí, avšak aj šťastie sa dá ovplyvniť a v niektorých momentoch prikloniť na vašu stranu. Keď sa na to totiž pozrieme z inej stránky, šťastie má dočinenia s tým ako a kde hráte, tomu sa tiež odborne hovorí House Edge. Takú House Edge môžete dostať na svoju stranu rôzne. Kedysi k tomu stačil len vhodný výber kasína, ale v dnešnej dobe sa už kasína takmer vôbec nelíšia. Vďaka tomu začali ozajstní hráči vymýšľať rôzne stratégie, pomocou ktorých je, z matematického hľadiska, vaša šanca na výhru väčšia. V praxi samozrejme záleží aj na šťastí a nielen na matematike. Je tomu rovnako tak, ako pri rulete, že padne 10x za sebou čierna, pravdepodobnosť na to je naozaj vysoká, ale stať sa to môže a vy to neovplyvníte.

Ak s kockami začínate, určite si dopredu prečítajte iné články, ktoré vysvetľujú určité pojmy, inak sa vám tento článok môže zdať neinformujúci a zmätený, keďže tu sú použité výrazy, ktorým laik nemusí rozumieť.

Three Point Molly

Cieľ stratégie: Dostať tri čísla, ktoré pre vás budú fungovať stále.

Použité stávky: Pass Line Bet w/ 2X odds, 2 Come Line Bets w/ 2X odds

Maximálna strata: $ 45

Vsaďte si na stávku Pass Line. Potom si poistite stávku na Pass Line pomocou ďalšej stávky, tu máte na výber, buď jednoduchou či dvojitou stávkou.

Vsaďte si na Come Line. Poistite si túto stávku pomocou ďalšej stávky na Come, opäť môžete zvoliť stávku jednoduchú či dvojitú, rozhodnutie je na vás. Avšak pamätajte si, že môžete vsádzať vždy maximálne dvojnásobok.

V momente, kedy nejaká z vašich stávok vyhrá, okamžite za ňou vytvorte ďalšiu, opäť ten istý štýl vsádzania. Pokračujte týmto spôsobom vsádzania až do doby, než hádzajúci hodí Point či sedmičku.

Dôležitou výhodou, ktorú si musíte uvedomiť je, že stávka na Come vám vlastne kryje už podanú stávku na Come.

Classic Regression

 • Cieľ stratégie: vyhrať veľké peniaze pomocou jednej stávky
 • Použité stávky: No Pass Bet, $12 on the 6 and 8
 • Maximálna strata: $ 24

V tejto stratégií čakáte na to, až hádzajúci urobí Point a až potom budete vsádzať, nikdy sa nezapájajte do už rozohranej hry. Potom, čo už hádzajúci hodí point (ukončí jedno kolo hry), vsadíte si $ 12 na 6 a $ 12 na 8. Akonáhle jednu stávku vyhráte, požiadate dealera, aby vám vrátil peniaze z jednej z oboch stávok, to znamená, že dostanete z jednej stávky späť vklad a k tomu profit a druhá stávka vám bude stále zarábať.

Takže po úspešnom splnení tejto stratégie máte profit $2 a už vás nemôže vyradiť z hry ani moment, kedy padne sedmička. Naviac máte stále $ 12 v hre, na ktorých môžete vyhrať ďalšie peniaze. Teraz čakáte vlastne na to, či váš profit bude iba $ 2 alebo oveľa viac, o tom rozhodne to, či hádzajúci hodí skôr sedmičku či vašu stávku.

V momente, kedy by ste mali dva zásahy je už váš profit $ 21. Záleží len na vás, či chcete radšej pomaly vyhrávať a uspokojiť sa s profitom $ 2 či si chcete zarobiť viac, ale tiež riskovať, že prídete o všetko, aj takmer istý zisk.

Všetko okrem sedmičky

Cieľ stratégie: Vyhrať na akékoľvek iné číslo než je sedem.

Použité stávky: Stávky na všetky čísla okrem sedmičky. Najčastejšie čísla sú 5, 6 a 8.

Maximálna strata: $ 39

Poznámka: Ak chcete byť neustále v hre, vsádzajte na pass line, avšak nezvyšujte na ňu stávky, pokiaľ nedostanete späť svoje peniaze. Avšak nevsádzajte na Don't Pass alebo Pass Line ak chcete vyhrať väčšie peniaze.

Vložte dve jednotky na čísla 5, 6 a 8 a vložte jednu jednotku na Field (pole určitých čísel).

Táto metóda je oproti ostatným stratégiám pomerne dosť riskantná, keďže vaša celková strata môže činiť až $ 39. Preto je najlepšie ju používať len krátkodobo, to znamená vždy len na tri kolá, potom ju zrušiť.

V momente kedy hádzajúci trafí vaše číslo, môžete vyhrať od $ 15 do $ 20, čo sú pomerne pekné peniaze.

K rozhodnutiu sa pre túto stratégiu vám možno tiež pomôže to, že v priemere hádzajúci hodí päťkrát za sebou, než mu padne sedmička a hra končí.

Craigova metóda číslo jedna

 • Cieľ stratégie: vyťažiť čo najviac z faktu, že raz dané číslo padnúť musí, teda starý dobrý systém Martingale, avšak prerobený na kocky.
 • Použité stávky: 2, 3, 4, 9, 10, 11 alebo 12
 • Maximálna strata: nedá sa odhadnúť, ale mohla by byť naozaj vysoká

Táto metóda je naozaj veľmi jednoduchá a preto jej niektorí ľudia neveria, keďže si hovoria, že nič tak jednoduchého fungovať nemôže, ale opak je pravdou.

Takže ako mám zarobiť peniaze pomocou hrania kociek? Jedná sa o jednoduchý súbor krokov, ktoré by zvládlo aj päťročné dieťa.

Zapneme si hru, kde sú limity nastavené nasledovne: minimum $ 5, maximum $ 500. Nikdy nezačínajte hrať s menej ako $ 400, lepšie je vždy viac, než menej. Nezabudnite, že nemôžete dlhodobo vyhrávať, ak  nemáte dostatočný kapitál.

Nikdy nebuďte pri stole sám, vždy sa radšej rozhliadnite a vyberte si stôl, kde sú už dvaja alebo traja hráči. Síce musíte počkať, než sa rada dostane na vás, ale môžete vsádzať aj bez toho, aby ste hádzali.

Počkajte si, až niekto hodí ľubovoľnú kombináciu, dvakrát až trikrát v rade, nasledujúcich čísel 5, 6, 7 alebo 8.

Akonáhle uvidíte tieto čísla po niekoľký krát v ľubovoľnom poradí, hodíte $ 5 na Field (pole určitých čísel) a čakáte na ďalšie hody. Ak 2, 3, 4, 9, 10, 11 alebo 12 nepadne, čakáme do tej doby, než padne.

Ak padne nejaké z týchto čísel 2, 3, 4, 9, 10, 11 alebo 12, vyhrali ste. Akonáhle vyhráte, mali by ste chvíľku počkať (2 až 3 hry) a potom postupovať od začiatku úplne rovnako.

Ak by vám nepadlo šťastné číslo, ale naopak čísla, na ktoré nemáte vsadené (5, 6, 7 alebo 8) mali by ste začať zvyšovať stávky. Ak ste začali na $ 5, tak ďalšie stávky budú vyzerať nasledovne $ 10, $ 20, $ 40, $ 80, $ 160. Rovnako ako pri systéme Martingale, je naozaj veľká šanca, že vyhráte, ale v momente, kedy vám už nebudú stačiť prostriedky, prídete o všetko, čo môže byť veľmi nepríjemné, ale aj o tomto sú kocky.

Stávka na sedmičku

 • Cieľ stratégie: Počkáte, až nepadne sedmička päť-krát za sebou a potom na ňu vsadíte. Opäť sa jedná o stratégiu, ktorá používa systém Martingale
 • Použité stávky: číslo sedem
 • Maximálna strata: môže byť opäť vysoká

K tejto metóde potrebujete v podstate 200-400 žetónov, tak aby bolo možné poplatiť až 6 kôl, keby ste nevyhrali.

Princíp stratégie je jednoduchý, ste pri stole a čakáte, než prebehne séria čísel, kedy nepadne číslo sedem a v tú chvíľu, kedy už nepadne dlhú dobu, naňho vsadíte.

Prvá stávka, ktorú urobíte je $ 5 na číslo sedem. Ak padne, tak vyhráte $ 20 a opäť čakáte, než príde vhodná séria, aby ste mohli systém opakovať. Ak číslo sedem nepadne, vsádzate opäť naňho, ale teraz už $ 10, teda dvojnásobok minulej stávky. Takýmto spôsobom pokračujete až do momentu, kedy padne sedmička, a vy vyhráte.

Samozrejme sa môže stať, že padne séria čísel, ktoré nebudú obsahovať sedmičku. V tomto momente záleží na tom, ako je veľká táto séria, keďže ju už možno nebudete môcť pokryť pomocou vášho kapitálu a v tomto momente prídete o všetko.

Samozrejme, že táto stratégia je oproti ostatným stratégiám, ktoré môžete použiť pri hre kocky, pomerne časovo náročná, ale podľa môjho názoru je tu ďaleko menšie riziko prehry, než keby ste vsádzali peniaze na Pass Line.

Avšak uvedomte si, že tu za 6 hodín nevyhráte všetky peniaze, čo ste kedy chceli, to o ne skôr prídete, ale v momente, kedy budete chcieť získať len nejaký menší profit je táto stratégia naozaj účinná.

Odporúčame túto stratégiu skúšať len po dobu 2-3 hodín, pretože môže prísť nejaká dlhšia séria, kedy sedmička nepríde, a vy prídete o všetko. Je treba si uvedomiť, že sa stále jedná o hazardnú hru a platí pravidlo, kto chce veľa, nemá nič. Ak vám to dlhšiu dobu nebude vychádzať dajte od toho ruky preč a zahrajte si až za dlhší čas.

Stávka s najlepšou House Edge

 • Cieľ stratégie: hrať o veľké peniaze s čo najmenším rizikom
 • Použité stávky: Pass Line
 • Maximálna strata: $ 15

Ak chcete z vašich peňazí vyťažiť veľa, tak je táto stratégia práve pre vás. Môžete hrať ako hádžuci či normálny hráč, to je v celku jedno. Či už je tak či onak kocky by vám mali poskytnúť dobré kurzy, ale vyžadujú dobrého strelca, aby ste naozaj zarobili nejaké peniaze.

Hneď ak príde nový strelec, vsaďte si na stávku Pass Line. Vsaďte si na číslo, ktoré strelec hodil, avšak nikdy nevsádzajte veľakrát (vždy na toto číslo vsaďte tak 5x a potom už na to radšej kašlite). A teraz počkajte na to, či vyhráte alebo padne sedmička a vy prehráte.

Stratégia Hedge Hog

 • Cieľ stratégie: pomocou kombinácie stávok vyhrať čo najviac peňazí, o tom koľko chcete vyhrať si rozhodnete vy pomocou počtu čísel
 • Použité stávky: Don´t Pass Line a stávka na číslo
 • Maximálna strata: $ 22

Prvé čo musíte urobiť je to, že vsadíte $ 10 na Don´t Pass Line. Potom čo prebehne prvé kolo a určí sa bod, vsaďte si na číslo šesť a osem, každé za $ 6.

Ak sa hádžucemu podarí trafiť bod a zároveň bod nie je ani šestka ani osmička, vy prídete o všetky peniaze. Avšak ak hádžuci hodí sedmičku, vy už vyhrávate $ 10. Ďalej môžete vyhrať pomocou pomocných stávok na šestku a osmičku.

Ak sa stane, že predtým, než hádžuci hodí sedmičku či bod, hodí jedno z vašich čísel, tak hneď vsádzajte ďalej a to nasledovne. Druhé číslo, ktoré by ste mali vsádzať je päťka a tretie je deviatka. Ak sa vám bude dariť a dostanete sa až sem, už vám nikto nezoberie váš vklad, neprídete o žiadne peniaze.

Kedykoľvek strelec robí jeho bod, ktorý vyjde všetky stávajúce miesto stávky. Nepokladajte žiadne ďalšie čísla, alebo previesť iný. Nevsádzajte na tohto strelca.

Ak strelec hodí sedmičku alebo bod, opakujte tento systém, avšak vždy ho opakujte maximálne trikrát v rade, potom začínajte vsádzať od iných čísel, alebo to vzdajte.

Pozrime sa na možnosti, ktoré vás môžu stretnúť s týmto systémom

Strelec hodí sedmičku

Ak strelec hodí sedmičku a vy netrafíte ani jedno číslo, stratíte svojich $ 12, ktoré ste vsadili na čísla, ale vyhráte $ 10 za stávku na Don´t pass bar. Takže prehráte iba $ 2, ale prehra ako prehra. Avšak ak sa k tomu trafíte na jedno číslo, tak ste už $ 5 v pluse. Ak trafíte aj druhé číslo, tak ste v pluse $ 7 ($ 7 z prvého zásahu, $ 2 z druhého zásahu a $ 10 za Don´t Pass, mínus $ 12 za stávky). Ak trafíte číslo aj na tretí krát, tak budete v pluse už $ 9 ($ 7 plus $ 2 plus $ 2 a $ 10 za Don´t Pass, mínus $ 12)

Ak strelec urobí bod

Ak strelec trafí point ešte pred tým, než trafíte akékoľvek číslo, ste mínus $ 10. Ak trafíte jedno číslo, ste mínus $ 3 (zarobili ste $ 7 za číslo, ale prišli ste o $ 10 za Don´t Pass). Trafené dve čísla už znamenajú iba mínus $ 1 (zarobili ste $ 7 za prvé číslo a $ 2 za druhé číslo, ale prišli ste o $ 10 za Don´t Pass). Ak vám bude priať šťastie a podarí sa vám aj tretie číslo, ste už v pluse, konkrétne $ 1 (zarobili ste $ 7 za prvé, $ 2 za druhé a $ 2 za tretie číslo, ale prišli ste o $ 10 za Don´t Pass).

PAMÄTAJTE SI: Ak budete stále dávať nové stávky na čísla, nikdy si neodnesiete žiadny profit

Najhorší scenár:

Hádžuci hodí bod ešte skôr, než vám padne akékoľvek číslo a vďaka tomu prídete vlastne o všetko, o všetkých dvadsaťdva vsadených dolárov.

Keďže mínus $ 22 je pomerne dosť, tak odporúčam hrať s minimálnym bankom $ 110, vďaka ktorému prežijete celkom štyri prehry a stále budete mať za čo hrať.

Výpočty pravdepodobností v hre Kocky

Aj keď je pravda, že všetky stávky na kockách sú výhodné pre kasíno, no niektoré z nich zvýhodňujú kasíno iba o približne jedno percento, zatiaľ čo iné stávky môžu mať katastrofálny účinok kvôli zvýhodňovaniu kasína o takmer 17 percent. To je naozaj veľký podiel a na takéto stávky by ste nikdy nemali dávať svoje peniaze. Aj keď nie je vylúčené, že vám takéto stávky niekedy môžu vyjsť, v dlhodobom merítku na nich budete vo veľkých stratách.

Základné pravdepodobnosti

Predtým, ako sa dostaneme k tomu, ktoré stávky sú výhodné, a ktorým by ste sa mali vyhnúť, je dôležité pochopiť základné matematické fakty o pravdepodobnostiach niektorých hodov kociek. Ako už pravdepodobne viete, v kockách má hráč v ruke dve kocky, z ktorých na každej môže padnúť jedno z čísel od 1 do 6. Pravdepodobnosť hodu určitého čísla jednou kockou je 1/6, keďže sa vyberá jedna zo šiestich možností. Keďže hádžeme dvomi kockami súčasne, celkový počet možných kombinácií je 36. Výsledný súčet čísel na oboch kockách sa teda pohybuje od 2 do 12. Nie všetky z čísel v tomto intervale však padajú s rovnakou pravdepodobnosťou.

Pravdepodobnosti pádu jednotlivých súčtov

Číslo, ktoré padne v kockách najčastejšie, je 7, s pravdepodobnosťou 1/6. Dôvod je nasledovný. Bez ohľadu na to, čo padne na prvej kocke, vždy budete mať šancu 1/6, že po druhom hode bude súčet kociek 7. Ak na prvej kocke padne napríklad číslo 6, budete potrebovať, aby na druhej kocke padla jednotka, čo sa stane raz zo šiestich pokusov. Ak prvou kockou hodíte 2jku, musíte pre súčet 7 hodiť druhou kockou 5ku, čo sa opäť stane v 1/6 pokusov. Toto pravidlo si zachováva svoju platnosť bez ohľadu na to, čo padne na prvej kocke. Súčet 7 teda padne v jednom zo 6tich hodov.

Pravdepodobnosť, že hodíte súčet kociek 6 a 8 je rovnaká, ale menšia, ako je tomu pri súčte 7. Je to kvôli tomu, že ak na prvej kocke padne číslo 6, už nemôže nikdy súčet oboch kociek byť 6, pretože po pričítaní čísla z druhej kocky bude vždy vyšší. To isté platí pre súčet 8, ktorý nemôže nastať, ak na prvej kocke padne 1. Kvôli tomuto padne súčet 6, respektíve 8, v jednom zo 7,2 hodu.

Ako budeme pokračovať oboma smermi od čísla 7, pravdepodobnosti budú stále menšie a menšie. Súčty 5 a 9 padajú s pravdepodobnosťou 1/9, a tak ďalej. Zistiť, ako často budú jednotlivé súčty od 2 do 12 padať, nie je vôbec náročné. Pre súčet 2 potrebujete, aby na oboch kockách padlo číslo 1. To sa stane iba raz z 36tich pokusov, pretože prvá jednotka padne s pravdepodobnosťou 1/6, a druhá takisto. Keďže musia obe jednotky padnúť súčasne, ich pravdepodobnosti vynásobíme, čím dostaneme výsledok 1/36. To isté samozrejme platí aj pre súčet 12, len tu namiesto dvoch jednotiek musia padnúť dve šestky.

V nasledujúcej tabuľke nájdete pravdepodobnosti padnutia všetkých možných súčtov v jednom hode kociek.

Súčet Pravdepodobnosť pádu Jednotlivé kombinácie
2 1/36 1,1
3 1/18 1,2+2,1
4 1/12 1,3+3,1+2,2
5 1/9 1,4+4,1+2,3+3,2
6 1/7,2 1,5+5,1+2,4+4,2+3,3
7 1/6 1,6+6,1+2,5+5,23,4+4,3
8 1/7,2 2,6+6,2+3,5+5,3+4,4
9 1/9 3,6+6,3+4,5+5,4
10 1/12 4,6+6,4+5,5
11 1/18 5,6+6,5
12 1/36 6,6

Ktorým stávkam sa vyhnúť

Teraz, keď už vieme, ako často budú padať jednotlivé súčty kociek, pozrime sa na najviac a najmenej výhodné stávky v kockách. Vždy by ste sa mali vyhnúť stávkam na číslo 7. Je síce pravda, že tento súčet padne najčastejšie, no kvôli stávkam ponúkaným väčšinou kasín, dáva stávka na 7čku kasínu výhodu 16,7 %. Ak teda v priebehu viacerých hodov stavíte na 7čku spolu 100 $, mali by ste očakávať, že skončíte priemerne 16,7 $ v mínuse.

Takisto by ste sa mali vyhnúť stávkam na tzv. hard-way polia, teda tie, že na oboch kockách padne číslo 2, 3, 4 alebo 5. Tieto stávky sú pre hráčov veľmi atraktívne vďaka veľkým možným výhram, no kasína na nich majú výhodu v rozmedzí od 9 do 11 %. Takisto by ste sa mali vyhnúť stávkam na dvojku či dvanástku, pri ktorých má kasíno obrovskú 13,9-percentnú výhodu.

Najviac výhodné stávky

Teraz už teda viete, na ktoré stávky by ste svoje žetóny umiestniť nemali. Pozrime sa teda na to, ktorým stávkam by ste pri hre kociek mali venovať svoju pozornosť. Vždy by ste sa mali sústrediť na stávky na padnuté či nepadnuté čísla, vďaka zanedbateľnej výhode kasína v hodnote 1,4, respektíve 1,41 %. Ak máte možnosť, vždy by ste mali staviť na tzv. Odds stávky, v ktorých kasíno nemá žiadnu výhodu.

V odds stávkach dávate svoje peniaze na to, či dané číslo padne skôr, ako 7čka. Často však tieto stávky, hlavne kvôli nulovej výhode pre kasíno, bývajú obmedzené v závislosti od stávky na padnuté číslo. Podmienky sa v jednotlivých kasínach líšia.

Kocky v mobile

Rovnako ako ďalšie hry, tak aj kocky, si môžete zahrať prakticky v každom online kasíne. Online kocky ponúka rovnaké pravidlá a house edge, ako keby ste ich hrali v kamennom kasíne. Hrám online síce trochu chýba ten zážitok, ktorý získate, keď hráte s ostatnými ľuďmi, ale stávkovanie po internete má tiež svoje nesporné výhody:

 • V dnešnej dobe môžete hrať prakticky kdekoľvek
 • Online kasína ponúka skvelé bonusy pre nových aj existujúcich hráčov
 • Herné kolesá sú podstatne rýchlejšie
 • Kocky si po internete môžete vyskúšať zadarmo a bez rizika

Najhorúcejšie novinkou sú potom kocky priamo vo vašom mobile alebo tablete. Spravidla sú podporované všetky dostupné platformy (iOS, Android, Windows, Blackberry). Skúsiť šťastie tak môžete v dnešnej dobe aj napríklad vo vlaku, na nudné prednáške alebo v reštaurácii.

Bonusy
0xBet
0xBet casino
30 ROZTOČENÍ ZADARMO BEZ VKLADU
Kód sa nevyžaduje
boomerang
Boomerang casino
100 % až 500 €
Kód sa nevyžaduje
fgfox1
FgFox casino
100 % až 100 €
Kód sa nevyžaduje
FgFoxVIP
FgFox casino
100 % až 1 000 €
Kód sa nevyžaduje

Akadémie

kocky-sekvenci-sazky Kocky
22. 3. 2017
Má zmysel vsádzať longshot stávky?
Niektoré výherné automaty alebo bonusové bočné stávky (sidebets) majú na stolných hrách extrémne vysokú návratnosť, ale veľmi malú pravdepod...
kocky-sekvenci-sazky Kocky
22. 3. 2017
Sekvenčné stávkovacie systémy
Môže nám nejaký stávkovací systém priniesť výhodu nad kasínom? No povedzte, nebolo by to krásne? Ak si vyberieme systémy, ktoré využívajú op...
Kocky
11. 9. 2017