AnyGamble

4. 10. 2021
Zaujímavosti

Aké výhody čakajú na high rollery v online kasínach

Byť high rollerom je život snov. Teda ak na to máte a schopní vsádzať tisíce korún na hand a nebáť sa prehrať alebo vyhrať milióny. Takýchto hráčov si kasína cení a chráni ich piráti svoj poklad. Podľa zlatého Paretova pravidlá im totiž práve týchto niekoľko veľrýb, ako sa im odborne hovorí, prináša viac ako 80% zisku. Čo teda ako taký high roller môžete získať.

Iste si dokážete predstaviť, ako výhody môžu high rollerům ponúknuť kamenné kasína. Títo hráči majú zdarma všetko od extra cukru do kávy po rokmi v súkromných lietadlách a ubytovanie v prezidentskom apartmáne. Kasíno im tiež navyše pošle svojho zástupcu, ktorý je schopný zabezpečiť prakticky čokoľvek. Je libo prechádzka po červenom koberci v Hollywoode? Nie je problém.

Na získanie takýchto výhod však musíte byť schopní prehrať za večer v prepočte desiatky tisíc dolárov. A toho je schopný málokto. Pretočiť veľké čiastky však dokážu aj online hráči. Tu však vzniká problém. Online kasíno nemá vlastný hotel, kde môže high rollery kráľovsky pohostiť. Čo im teda môže ponúknuť?

Uvítací bonusy pre high rollery

Prakticky všetky online kasína ponúka nejakú formu uvítacích bonusov pre nových hráčov. Najčastejšie majú podobnú bonusových peňazí ku vkladu a / alebo určitého počtu zatočení zadarmo. Niektoré online kasína tiež ponúka vstupné bonusy pre high rollery. Pre ich získanie musíte síce vložiť veľkú sumu, ale na druhú stranu zase dostanete veľa peňazí na bonusoch.

Ďalšou výhodou je to, že akonáhle raz splníte sádzacie požiadavky, pravdepodobne sa vám podarilo získať štátu high roller a máte nárok na ďalšie výhody, ktoré vaše online kasíno bude ponúkať.

Cash back

Jednou z týchto základných výhod, ktorú môžu high roller v online kasínach získať je funkcia cash back. Čo sú tieto cash back bonusy? Ako jedny z mála výhod, cash back nie je spravidla závislý na vkladu peňazí. Akonáhle naň teda raz máte nárok, samozrejme. A zjednodušene sa jedná o to, že kasíno vráti high rollerům časť prehratých peňazí späť.

Výpočet výšky vráteného množstvo peňazí prebieha v každom kasíne rozdielne. Najčastejšie sa však ako základňa počíta vyššie prestávkovaných peňazí za určité obdobie. Niektoré kasína však však môžu využiť tiež výška vkladov.

Len tak pre zaujímavosť tento benefit je okrem online kasín veľmi často individuálne ponúkaný aj high rollerům v kamenných kasínach.

VIP programy

VIP programy pre stálych hráčov a high rollery sú zrejme najkomplexnejším lákadlom online kasín pre dôležité klientov. Dostať sa do nich spravidla môžete pomocou zberu bonusových bodov, ktoré získavate v závislosti na výške vložených stávok. Čo teda môžete v VIP programe získať:

  • Hry so zvýšenými limity
  • Prístup do VIP room Live
  • Zabezpečené výbery a vklady zadarmo
  • Účasť na exkluzívnych turnajoch alebo žrebovania
  • Nepretržitá klientská podpora
  • Individuálne bonusy (napr. K narodeninám)
  • Luxusná dovolenka alebo výlety do kúpeľov

Majte však na pamäti, že sa nemusí jednať o kompletný zoznam. Každé kasíno ponúka vlastné balíček výhod, ktorý môže a nemusí vyššie vypísané položky obsahovať.

Pripomienky (0)
Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásení