AnyGamble

18. 1. 2021
Sprievodca pre začiatočníkov

Ako hrať v online kasíne bez registrácie

Hráči na každom kroku obklopení online kasínami, kde sa musíte zaregistrovať a potvrdiť svoju totožnosť. Čo keby sme vám povedali, že existujú online kasína, kde sa nemusíte registrovať a stále môžete hrať za skutočné peniaze? Spočiatku to môže znieť nereálne, ale pravdou je, že takáto kasína existujú. V tomto článku by sme vám radi o nich povedali niečo viac. Nižšie sa dozviete viac o kasínach bez registrácie, najmä o tom, ako môžete hrať v tomto type kasín a aké sú výhody a nevýhody.

Hrať hry v kasíne bez registrácie môžete prakticky kdekoľvek. Jedná sa o demo hry, ktoré nevyžadujú platbu od hráča. Skôr sa používajú pre tréning a pre zoznámenie sa s hrou natoľko dobre, aby nedochádzalo k chybám pri hre o peniaze.

Weby a hry sú zadarmo, čo znamená, že hráč neplatia ani nevyhráva žiadne peniaze. Nemusíte používať hotovosť a nemusíte si vytvárať špeciálny účet. Existuje však možnosť, kedy nemusíte preukazovať svoju totožnosť a môžete hrať o reálne peniaze.

Podrobnosti o hranie v kasínach bez vytvorenie účtu

Už nejakú dobu ste na trhu schopní nájsť stránky kasín, u ktorých sa nemusíte registrovať. Je to celkom zaujímavá a nezvyčajná ponuka, pretože proces registrácie je jedným z najdôležitejších bodov. Vďaka tomu sa totiž dá veľmi ľahko zabrániť prístupu neplnoletých hráčov, ktorí sa hazardné hry zúčastniť nemôžu.

Tento proces trvá niekoľko minút. Okrem toho musíte neskôr potvrdiť svoju totožnosť fotografiou svojho občianskeho preukazu a účtu. Proces je dobre popísaný napríklad v článku Ako sa registrovať do kasína. Online kasína so skutočnými peniazmi sa snaží udržiavať registračné formuláre krátke a potvrdenie identity je intuitívne. Každý hráč to zvládne doslova za päť minút.

Tajomstvo online kasín bez overenia identity

Hráči sa pýtajú, ako takéto kasíno môže používateľa v danej relácii rozpoznať. Ukázalo sa, že je to jednoduchšie, než si niektorí ľudia myslia. Kasíno vás nechá vytvoriť účet, ale pri registrácii vložíme len základné údaje tako prezývka a heslo k účtu. Vašu totožnosť nijako nedokazujú.

Kasíno o vás nepotrebuje podrobné informácie, všetko, čo potrebujete, je špeciálny ID pre vklad z elektronickej peňaženky alebo karty. Kasíno zaznamená toto ID a všetky prostriedky z jedného vkladu sú považované za samostatného používateľa. Členom online kasína sa teda stanete v okamihu, keď urobíte vklad.

Za týmto účelom sú najčastejšie používané kryptomena, pretože sú považované za bezpečné, a navyše anonymné. To však neznamená, že nemôžete použiť iné platobné metódy. Bez problémov budete môcť vložiť a vybrať peniaze pomocou ďalších internetových peňaženiek a dokonca aj debetných kariet. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť informácie o tom, aké metódy možno použiť na webových stránkach kasína.

Vďaka vyššie uvedenému ID môže kasíno ľahko sledovať, s akými hrami hráte, a všetky výhry sa prevádzajú na váš účet. Keď chcete, môžete požiadať o výber, ktorý nebude trvať dlhšie ako niekoľko minút. To je jedna z výhod tohto typu kasín. Výbery sú vykonané hneď, bez čakania.

Čo ponúka takzvaná anonymný kasína

Na prvý pohľad je ťažké nájsť veľa rozdielov medzi online kasínom s tradičnou registráciou a kasínom, bez potvrdenie totožnosti. Stránky vyzerajú veľmi podobne, štýl je takmer rovnaký. Stránka obsahuje hry od rovnakých poskytovateľov, často je ich veľa, takže je z čoho vyberať. Určite medzi položkami nájdete tie, ktoré poznáte a máte radi.

V prípade bonusov je situácia odlišná. Pre hráča je ťažké počas jednej relácie využiť vernostný program alebo väčšie uvítací bonus. Veľká časť kasín bez registrácie sa rozhodne nepropagovať, ale existujú aj tá, ktorá hráča v tomto smere prekvapí. Niektoré z nich hráči garantujú otočenie zadarmo po zaplatení určitej sumy. Iní pripravujú denné odmeny, takže ak uskutočníte vklad v konkrétny deň v týždni, bude vás čakať vkladový bonus alebo zatočení zadarmo.

Online kasíno však predovšetkým zaručuje takmer úplnú anonymitu bez registrácie. Nikdy od vás nebude požadovať adresa, telefónne číslo alebo dokonca e-mailová adresa. To znamená, že na žiadnom zo svojich zariadení tiež nebudete dostávať správy z kasína, čo vám zaistí kľud. Je tiež dôležité, aby tieto typy kasín rešpektovali čas hráča. Všetko je nastavené tak, aby nikto nemusel strácať čas zbytočnými aktivitami.

Nevýhody kasína bez registrácie

Nech tu kasína bez registrácie iba nechválim, je či pár vecí, ktoré by ste mali vedieť. Casina bez preukazovania totožnosti sú relatívne vzácne. Je tak ťažké je nájsť. Ďalšou veľkou nevýhodou je, že pravdepodobne nebudú mať platnú licenciu na prevádzkovanie online hazardu. Vzhľadom k tomu, že v drvivej väčšine krajín na svete je gambling legálna od určitého veku (väčšinou 18 rokov), podmienkou pre získanie licencie je efektívna zabránenie hrania neplnoletých. A to sa práve robí pomocou registrácie a KYC (Know Your Customer) procesu. Hraním v nelicencovaných herniach sa vystavujete nebezpečenstvu.

Pripomienky (0)
Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásení