AnyGamble

K dispozícii v kasínach

royal-panda-sk-147x103
Royal Panda
100 % až 100 €
Kód sa nevyžaduje
Bitcoza
€5 bez vkladu
Kód sa nevyžaduje
playmilion-147x103
PlayMillion
100 % až 100 €
SPIN100

Nech Vás na ceste vždy sprevádza veľký Tiki, zatiaľ čo budete v tejto novinke od NetEnt zbierať zväzky tropického ovocia a užívať si skvelé herné prvky ako Sticky Re-Spin a zatočenia zdarma. Na Havaji sa žije trochu inak, a preto v tomto automate nenájdete žiadne definované výherné línie. Namiesto toho sú výhry vypočítavané podľa zhlukov symbolov. Spustite hru a vďaka veselej hudbe, palmám a tematickej atmosfére sa budete cítiť ako na skutočnej dovolenke.

Nasaďte si Vaše Aloha tričko a prejdite sa pomaly po pláži ku svätyni a vykonajte bohom obetu. Minimálne im môžete dať 2 Kč a maximálne až 5 000 Kč za jedno zatočenie. Rozsah stávok bude teda určite vyhovovať všetkým.

Akonáhle im ponúknete stávku a bohovia sa na Vás usmejú, môžete začať vyhrávať. To nastane vždy, keď sa Vám na valcoch objaví zhluk aspoň 9 rovnakých symbolov. V hre tak môžete vidieť kokosy, ananásy, mušle a samozrejme aj veľkého Tikiho. Sem-tam sa v hre môžu objaviť duchovia a zapnúť Sticky Re-Spin bonus. V ňom je výherný zhluk symbolov zablokovaný a ostatné voľné symboly sú znovu roztočené. Vždy, keď sa k zhluku pridajú nové symboly, prebehne zatočenie zdarma znovu.

Aloha! Cluster Pays bonusové funkcie

Napriek štedrosti bohov tie skutočné poklady vyplaví na pláž až more. V tomto prípade môžete z teplého oceánu vyloviť tajomné debne, ktoré fungujú ako wild symbol a nahradzujú tak všetky ostatné znaky, samozrejme však okrem symbolu pre zatočenia zdarma.

Zrejme najvyššia odmena za obete ostrovným bohom má podobu hry so zatočeniami zdarma. Tie si môžete užiť, keď sa Vám na valcoch zastavia 3 alebo viaceré bonusové symboly. Celkom tak môžete vyhrať 9-12, no prípadne aj viac zatočení zdarma.

V hlavnej hre V hre Zatočenia zdarma
3 bonusové symboly 9 zatočení zdarma 1 zatočenie zdarma
4 bonusové symboly 10 zatočení zdarma 2 zatočenia zdarma
5 bonusových symbolov 11 zatočení zdarma 3 zatočenia zdarma
6 bonusových symbolov 12 zatočení zdarma 4 zatočenia zdarma

Zďaleka najlepší prvok bonusové hry so zatočeniami zdarma je postupné odpadávanie symbolov s nízkou výplatnou hodnotou. Za niekoľko zatočení Vám tak na valcoch ostanú iba hodnotné znaky, čo bude maž za dôsledok vysoké výhry. A navyše, pokiaľ sa pri poslednom zatočení zdarma na valcoch nezobrazí výhra, získate ďalšie zatočenie zdarma. Tí naozaj šťastní si popritom môžu odniesť jackpot v hodnote 100 000 mincí.

Aj keď je Havaj osamotené miesto, výherný automat Aloha si môžete zahrať na všetkých dostupných platformách ako stolný počítač, laptop, tablet či mobilný telefón. Pre telefóny má naviac Aloha špeciálne dotykové nastavenie. Návratnosť automatu je príjemných 96,42 % a jedná sa o vysoko volatilný automat.

Nechajte sa teda očarovať ostrovom a užite si štedrosť miestneho boha Tikiho, ktorý Vás uvíta v novom výhernom automate plnom malých i veľkých výhier!

Najlepšie hry
 
Pripomienky (0)
Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásení