AnyGamble

Fantasini: Master of Mystery automat

7

K dispozícii v kasínach

king-billy-147x103
Exclusive
King Billy Casino
21 roztočení zadarmo bez vkladu
Kód sa nevyžaduje
royal-panda-sk-147x103
Royal Panda
100 % až 100 €
Kód sa nevyžaduje
Bitcoza
€5 bez vkladu
Kód sa nevyžaduje

Fantasini: Master of Mystery recenzia

Dámy a páni, vitajte na najlepšej kúzelnej show, ktorá Vás zdvihne zo stoličiek. Pripravte sa byť doslova prevalcovanými úžasom.

Fantasini: Master of Mystery je úplne nový výherný automat s 5 valcami a celkom 243 výhernými líniami, od mnohokrát oceňovaného výrobcu automatov, Net Entertainment. Lístky na túto show môžete získať od minima 25 centov, až do maximálnych 125 $ za jedno zatočenie. Zatiaľ má tajomný čarodejník Fantasini a jeho show neprekonateľné recenzie, a to od všetkých kritikov!

Tento automat, plný kúzelných tajomstiev, si môžete užiť na všetkých zariadeniach: na stolnom počítači, mobilnom telefóne alebo tablete.

Predstavte si, aké to muselo byť, sedieť v 19. storočí na kúzelníckej show, a ihneď pocítite atmosféru tohto magického automatu. Stretnete sa v ňom so všetkými tradičnými symbolmi, ktoré by ste očakávali, že uvidíte v kúzelníckej show: balíček kariet, tajomný box, putá alebo napríklad aj krištáľovú guľu.

Čarovať bude samozrejme aj veľký majster Fantasini, ktorý funguje ako wild symbol a nahrádza všetky ostatné symboly, aby Vám priniesol ešte väčšie výhry. A to už nie je ilúzia, ale skutočnosť.

Bonusové funkcie

Hlavným lákadlom na tejto výstave divov, je však herný prvok spojených valcov, ktorý ste mohli vidieť taktiež v niekoľkých starších hrách od NetEnt ako Twin Spin alebo Dazzle Me. Ten Vám môže vykúzliť výhru až do 1 000-násobku Vašej pôvodnej stávky – to nie je vôbec zlé.

Prepojené valce spoznáte prakticky okamžite, vďaka začarovanej reťazi, ktorá sa objaví pri každom zatočení a na dvoch spojených valcoch zobrazí rovnakú kombináciu symbolov. Reťaz môže taktiež prepojiť všetkých 5 valcov a priniesť tak skutočne senzačné výhry. Ale pozor. Nie vždy sú oká reťaze tak silné, aby udržali všetky valce pokope. Môže sa tak stať, že praskne a spojí opäť iba dva valce.

Fantasini: Master of Mystery je automat so strednou volatilitou a návratnosťou vo výške 96,6 %.

Najlepšie hry
 
Pripomienky (0)
Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásení