AnyGamble

26. 8. 2021
Stratégia

Niekoľko tipov, ako úspešne hrať v mobilnom kasíne

Ak sa budeme baviť o stratégii, väčšina hráčov, ktorí prešli s klasického online hazardu na ten mobilné, nám povedia, že ich prechod bol absolútne bezproblémový. Vo finále totiž hráte ten istý druh hazardných hier, len k tomu využívate iné zariadenie, ktorým je v tomto prípade buď tabliet, alebo mobilný telefón.

Nakoniec ale zistíme, že sú tu predsa niektoré rozdiely. Predsa len nehráte zo svojho osobného počítača, ale z mobilných zariadení. A preto je celkom dôležité, aby ste vedeli, ako sa s týmito malými rozdielmi správne vysporiadať a vyhrávať aj mobilných kasínach. Poďme sa teda pozrieť na niekoľko špecifických tipov, ktoré nám pomôžu vyhrávať v mobilných kasínach častejšie, než sme boli doteraz zvyknutí.

Nezneužívajte pohodlie

Je jedno, či hráte v online, mobilnom alebo klasickom kamennom kasíne. Podmienky sú pre hráčov všade rovnaké. Napriek tomu dáva väčšina hráčov prednosť hre v kamennom kasíne, pred hrou v online či mobilných kasínach. Kamenná kasína majú totiž nezabudnuteľnú atmosféru a navyše môžete počas hry komunikovať s ostatnými hráčmi.

Cez svoje mobilné zariadenia ale túto atmosféru asi ťažko nasajete. Vďaka tabletom a smartphonom ale môžete využiť dokonalé pohodlie. Je totiž jedno odkiaľ a kedy kasíno cez svoje mobilné zariadenie hráte.

Áno, máte pravdu, hra v mobilnom kasíne má svoje výhody. Svoj telefón totiž môžete vytiahnuť takmer kdekoľvek a potom už len stačí spustiť aplikáciu vášho obľúbeného kasína a začať hrať. Ale pozor. Aj v tomto prípade sa musíte správne starať o svoj bankroll, inak vaše hra skončí tragédiou. Je to tiež veľmi nebezpečné pre hráčov, ktorí často hrajú.

Svoje mobilné zariadenie máte totiž počas celého dňa stále po ruke a tak môžete hrať v každej voľnej chvíli. Ak predsa len máte neodolateľnú túžbu po hazardu, odporúčame urobiť niekoľko opatrení. Ak hráte naozaj veľmi často, odporúčame striedať hru za reálne peniaze sa hrou o imaginárnej financie. Takáto hra ukojí vašu túžbu po hazardu, ale napriek tomu nebudete musieť strácať svoje peniaze.

Casino aplikácie vs. Hranie v prehliadači

Prakticky všetky online kasína v súčasnosti ponúka hranie priamo v internetovom prehliadači, a to isté platí aj pre mobilné hranie. Celý web je jednoducho upravený pre veľkosť mobilného telefónu a dotykové ovládanie. Rovnako ako mobilné hry.

Niektoré mobilné kasína však ponúka tiež stiahnuteľnou aplikácie. Spravidla sú dostupné ako pre Android, tak aj pre iOS platformy. Niekedy sa však stretnete iba s androidové podporou. Výhodou týchto aplikácií je napríklad, že nemusíte spúšťať internetový prehliadač. Aj tak však potrebujete pripojenie k internetu. Ak online kasíno neponúka špeciálne bonusy pre využívanie aplikácie, vo výsledku na tom asi príliš nezáleží, kde hráte.

Pri inštalácii aplikácie si však musíte dať veľký pozor, aby ste si nestiahli do vášho mobilného zariadenia škodlivý softvér (malware). Vzhľadom k tomu, že na oficiálnych online shopoch od Googlu alebo Applu hazardné aplikácie so skutočnými peniazmi prakticky nenájdete, nezostáva vám nič iné ako stiahnuť apku priamo zo stránok kasína. Tieto aplikácie odporúčame sťahovať iba od preverených a licencovaných online kasín.

Chytro vyberajte, kedy a kde hrať

Ako sme si už povedali, s mobilným hazardom prichádza aj veľa pokušenia. Ak napríklad čakáte na parkovisku pri supermarkete na svoju drahú polovičku, môžete si dlhú chvíľu spestriť práve hraním niektoré z vašich obľúbených hazardných hier. To isté ale môžete robiť cestou autobusom, počas čakania na stôl v reštaurácii, keď sa veziete v aute alebo v priebehu niekoľkých stoviek ďalších úkonov.

Všetky tieto herné príležitosti ale majú niečo spoločné. Vždy je okolo vás totiž veľmi rušno. A to nie sú dvakrát dobré podmienky pre hranie hazardných hier. V tomto prípade sa teda snažte hrať hry, pri ktorých nepotrebujete zručnosti, teda niečo ako ruletu alebo sloty.

Skúste si ale treba ísť autobusom a pritom sa sústrediť napríklad na blackjack a hrať každú handu presne podľa ideálne stratégie. To asi veľmi dobre nejde. Zvlášť, keď za vami sedia dve ženy, ktoré už dvadsať minút preberajú ich podráždené trávenie. So všetkými týmito rušivými elementmi je veľmi ťažké sa sústrediť na hru. Nechajte si teda zábavu so svojou obľúbenou hazardné hrou na pokojnejšie miesta. Ušetríte si tak veľa svojich peňazí.

Pred hraním v mobilnom kasíne si urobte prieskum

Predpokladáme, že ste už dokonale oboznámení so stratégiami hazardných hier, tiež asi viete, že rôzne kasína ponúkajú rôznu návratnosť. Môžeme si dať jednoduchý príklad:

  • Kasíno El Cortez v Las Vegas ponúka skvelé podmienky u blackjacku, pretože hodnota house edge je iba 0,24%.
  • Kasíno The Flamingo na druhú stranu ponúka otrasnú verziu blackjacku, pretože sa house edge pohybuje okolo 2%.

Ako teda vidíte, veľmi záleží na správnom výbere kasína. Ak si vyberiete menej výhodné kasíno, budete len ťažko vyhrávať.

To isté ale platí aj pre mobilné kasína. Je teda na mieste naozaj dôkladne a pozorne vyberať. Len tak budete mať šancu na dlhodobý zisk. Preto vám teda odporúčame, nech pred výberom kasína strávite pár hodín pri počítači a nazbierate si dostatok informácií. O to viac pátrajte v prípade, že chcete hrať len určitý typ hier.

Prevažná väčšina mobilných kasín ponúka svojim hráčom tie najvýhodnejšie podmienky. Chcú totiž, aby sa do ich kasína hráči opakovane vracali a podávali na ich herňu skvelé referencie. Mobilné kasína môžu tieto skvelé podmienky ponúkať aj preto, že ich prevádzka nestojí toľko, ako prevádzka klasických kamenných kasín. Možno si poviete, že 0,1% alebo 0,2% rozdiely v návratnosti sú nič. To sa mýlite. A na vlastnej koži to po čase spoznáte aj vy.

Pripomienky (0)
Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásení