AnyGamble

18. 2. 2022
Promo akcie

Spinamba bonus bez vkladu 50 otočenie zadarmo

Získajte žiadny vklad v online kasíne Spinamba. Všetci noví hráči si teraz môžu nárokovať 50 roztočení zadarmo len za registráciu.

Bonusy bez vkladu patria medzi najobľúbenejšie medzi hráčmi. Stačí prejsť registračným procesom a môžete hrať ešte pred prvým vkladom. Spravidla získate niekoľko eur alebo roztočení zadarmo na vybrané hry. Dnes môžete u nás získať 50 roztočení zadarmo v kasíne Spinamba. Prečítajte si článok a dozviete sa, ako získať roztočenie zadarmo na automatoch za skutočné peniaze.

Spinamba žiadny vkladový bonus

  • Hodnota bonusu: 50 roztočení zadarmo za registráciu

Ako získať Spinamba bonus bez vkladu? Veľmi jednoducho. Ide o exkluzívny bonus, takže na jeho získanie musíte použiť tlačidlo v tomto článku. Potom sa zaregistrujete v kasíne a potvrdíte svoje telefónne číslo alebo e-mail. Bezplatné roztočenia budú následne pripísané na váš účet.

Získajte 50 roztočení bez vkladu zadarmo

Uvítací balíček v kasíne Spinamba

Noví hráči sa okrem bonusu bez vkladu môžu tešiť aj na uvítací balíček. Celková hodnota tohto balíka je až 3000 € a 100 roztočení zdarma. Voľné zatočenia sa pripisujú na automaty Starburst, Gonzo's Quest a Book of the Dead. Celkovo na vás čakajú tri vkladové bonusy.

Uvítací balíček

  • Bonus za prvý vklad - 50 % až do výšky 1000 € + 50 roztočení zdarma
  • Bonus za druhý vklad - 20 % až do výšky 1 000 € + 20 roztočení zdarma
  • Bonus za tretí vklad - 30 % až do výšky 1000 € + 30 roztočení zdarma

Podmienky uvítacieho bonusu

Maximálna stávka je 2 € a požiadavky na stávkovanie sú 40x bonus. Minimálny vklad pre prvý bonus je 30 €, minimálny vklad pre druhý bonus je 100 € a minimálny vklad pre tretí bonus je 150 €.

Získajte 50 roztočení bez vkladu zadarmo
Pripomienky (0)
Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásení